Teftiş Kurulu Başkanlığı İhbar Bildirimi mail adresinin amacı; personel, müşteriler ve 3. Şahıslardan kaynaklı dolandırıcılık, sahtekarlık ve suiistimallerin ortaya çıkarılması ve benzer hususların tekrarının engellenmesi için gerekli tedbirlerin alınmasıdır.

 

Söz konusu eylemlerin tespiti ve duyumu halinde Güneş Sigorta A.Ş. Teftiş Kurulu Başkanlığı’na ihbarda bulunabilmeniz için aşağıda yer alan linki kullanabilirsiniz.

 

Bildirimlerinizi kimliğinizi açıklamadan da gerçekleştirebilirsiniz. Kimliğinizi açıklamanız halinde ise bildirimleriniz, ilgili yasalar kapsamında gizlilik esasları çerçevesinde değerlendirilir.

 

Teftiş Kuruluna ihbarda bulunmak için lütfen tıklayınız

*Bu mail adresinden yapılan hasar ihbarı, istek, öneri, şikayet ve itirazlarınız ile iş başvurularınız değerlendirilmeyecektir.

 

Hasar İhbarı, istek, öneri ve şikayet bildirimlerinizi 0850 222 1957 numaralı Müşteri İlişkileri veya musteri.iliskileri@gunessigorta.com.tr e-posta adresi aracılığıyla veya www.gunessigorta.com.tr üzerindeki Müşteri İlişkileri İletişim Formu aracılığıyla ilgili birimlere iletebilirsiniz.